O NAS

Stolarka to nasza pasja

 

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2017 roku, która od razu postawiła na jakość usług i produktów. Zajmujemu się sprzedażą OKIEN, DRZWI, BRAM, ROLET, ŻALUZJI FASADOWYCH – współpracując tylko z renomowanymi producentami, oferujemy jedyną w swoim rodzaju usługę, która obejmuje doradztwo, wybór najlepszych okien, pomiar oraz profesjonalny, prawidłowy montaż.

Jesteśmy jedynym w naszym powiecie Rekomendowanym Salonem Stolarki Okiennej oraz Certyfikowanym Wykonawcą montażu trójwarstwowego WINS Tytan Professional z 20-letnią gwarancją szczelności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zapraszamy!

Doradztwo

Pomagamy w wyborze stolarki dopasowanej do potrzeb i budżetu klienta.

Wybór najlepszej stolarki

W ofercie udostępniamy wszystkie profile dostępne na rynku okiennym m. in.: SALAMANDER, VEKA, REHAU, KBE, ALUPLAST.

Profesjonalny montaż

Oferujemy montaż z 20-letnią gwarancją na szczelność.

Bezpieczeństwo

Stawiamy na jakość, wymieniamy okna w starym i nowym budownictwie.

Innowacyjność

Kreujemy trendy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne – według potrzeb klienta.

Wiarygodność

Oferowane przez nas produkty posiadają aprobaty techniczne, certyfikaty i świadectwa badań wymagane na rynku budowlanym.

NASZA PRACA

JEDYNE BIURO znajduje się teraz w DZIERŻONIOWIE przy ulicy Ząbkowickiej 25 w Rynku, które zdobyło niedawno tytuł „Salonu Rekomendowanego Stolarki Okiennej i drzwiowej” nadanego od STOLARKI VIP a od 2018 roku są na liście 100 najlepszych salonów STOLARKI w POLSCE  na których są jedynie sprawdzone, powszechnie rekomendowane Salony Okien, których asortyment broni się trwałością materiałów, solidnością wykonania, niepowtarzalnym designem oraz które gwarantują profesjonalną obsługę i terminowy profesjonalny montaż.

Napisz do nas