O NAS

Stolarka to nasza pasja

 

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2017 roku, która od razu postawiła na jakość usług i produktów. Zajmujemu się sprzedażą OKIEN, DRZWI, BRAM, ROLET, ŻALUZJI FASADOWYCH – współpracując tylko z renomowanymi producentami, oferujemy jedyną w swoim rodzaju usługę, która obejmuje doradztwo, wybór najlepszych okien, pomiar oraz profesjonalny, prawidłowy montaż.

Jesteśmy jedynym w naszym powiecie Rekomendowanym Salonem Stolarki Okiennej oraz Certyfikowanym Wykonawcą montażu trójwarstwowego WINS Tytan Professional z 20-letnią gwarancją szczelności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zapraszamy!

Wysoka Jakość Produktów

Nasze produkty pochodzą tylko od producentów z zaawansowanymi, nowoczesnymi parkami maszynowymi - co daje możliwość wyboru i dostosowania stolarki o odpowiednich parametrach technicznych i wizualnych dokładnie do Państwa potrzeb. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie.

Wszystko w Jednym Miejscu

Nasza oferta obejmuje pełen wachlarz rozwiązań, w tym okna i drzwi z PVC, ALU, drewna, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe i rolety z funkcją żaluzji, a także bramy garażowe oraz drzwi zewnętrzne.

Gwarancja prawidłowego montażu

Jako jedna z zaledwie kilku firm w Polsce mamy potwierdzoną jakość naszych pracy montażowych przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej.

Brygada montażowa

Nasze własne brygady montażowe to wykwalifikowani fachowcy, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem. Nie korzystamy z podwykonawców i firm zewnętrznych, którym nie zależy na jakości usługi.

Fachowe Doradztwo

Wiedza oraz doświadczenie zdobyte na licznych szkoleniach oraz setkach budów pozwala spełnić wysokie oczekiwania i pokonać wiele obiekcji. Mamy doświadczenie z obecnie najpopularniejszymi trendami w branży, czyli oknami wielkoformatowymi oraz stolarką pasywną.

Rekomendacje

Zdobyliśmy uznanie u najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych osób oraz grup w branży, co skutkuje naszą obecnością na liście rekomendowanych firm:

Opieka posprzedażowa

Jako jedna z nielicznych firm opiekujemy się Twoją/naszą stolarką. W momencie wprowadzenia do domu – przyjeżdżamy, regulujemy i konserwujemy stolarkę.

RABATY

Oferujemy SPECJALNY RABAT dla zdecydowanych Klientów (24h po otrzymaniu oferty) oraz RABAT ZA PRZEDPŁATĘ 100%.

Sprawdź to!

Certyfikowani Wykonawcy

Jesteśmy jedynymi w regionie Certyfikowanymi Wykonawcami montażu trójwarstwowego na bazie folii płynnych WINS Tytan Professional. Nasza unikalna technologia gwarantuje aż 20 lat szczelności, zapewniając pełen komfort cieplno-wilgotnościowy i akustyczny w Twoim budynku. W obliczu rosnących kosztów energii i obecnej sytuacji gospodarczej, jest to znaczący atut.

Co więcej, dysponujemy WŁASNYMI trzema brygadami montażowymi. Nie polegamy na zewnętrznych firmach budowlanych, które wykonują prace „z doskoku” i nie mają takiego zaangażowania w jakość jak my. Nasi „Montaherosi” to ludzie z ogromnym doświadczeniem, pasją i pełnym profesjonalizmem.

Ważne jest dla nas, abyś miał pewność, że Twoje okna i drzwi są montowane przez naszych specjalistów, którzy kładą serce i umiejętności w każdy projekt. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci najlepszą jakość usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, dlaczego jesteśmy liderem w naszej branży.

NASZA PRACA

JEDYNE BIURO znajduje się teraz w DZIERŻONIOWIE przy ulicy Ząbkowickiej 25 w Rynku, które zdobyło niedawno tytuł „Salonu Rekomendowanego Stolarki Okiennej i drzwiowej” nadanego od STOLARKI VIP a od 2018 roku są na liście 100 najlepszych salonów STOLARKI w POLSCE  na których są jedynie sprawdzone, powszechnie rekomendowane Salony Okien, których asortyment broni się trwałością materiałów, solidnością wykonania, niepowtarzalnym designem oraz które gwarantują profesjonalną obsługę i terminowy profesjonalny montaż.

Napisz do nas